Služby fotografa

Cieľom našej svadobnej fotografie je vytvorenie jednoduchej, krásnej, prirodzenej a štýlovej fotografie, ktorá zachytáva svadobný deň od najdôležitejších okamihov, až do najmenších detailov.


Celý priebeh fotenia je tvorený v priateľskej a uvoľnenej atmosfére, nevtieravým spôsobom. Fotenie svadieb je niečo, čo máme naozaj radi. Ľudia, miesta, zábava, smiech, šialený tanec, bláznivé hádzanie konfiet, svadobný ohňostroj, slzy radosti, no hlavne vy dvaja ... rozprávkové dvojice! Je to všetko o vás a zachytení vášho svadobného dňa, jeho príbehu so všetkými nádhernými a nezabudnuteľnými okamihmi, ktoré váš jedinečný deň vytvárajú.


kameraman na svatbu

Kde fotíme


Krásna svadobná fotografia môže vzniknúť na tých najkrajších, ale aj najnetradičnejších miestach. V ohromujúcom vidieckom dome alebo stodole, čarovnom zámku, lese, či parku.

Môžete to byť záhradná slávnosť, alebo elegantné miesto pre svadbu. Možno intímna oslava so svojimi najbližšími, alebo to môže byť veľký starý stan.


K zachytávaniu okamihov svadobného dňa a vytváraniu krásnych fotografií sme už roky verní jedinej značke fototechniky - CANON.

The best photography CANON

Akékoľvek sú vaše plány či túžby, radi by sme o nich počuli. Zdokumentujeme vašu svadbu presne podľa vašich predstáv a našich skúseností.