DJ

+421 907 522 347

O SVADBE


Svadba je jedinečná udalosť v živote dvoch ľudí. Vždy hovorím, že je to v podstate jednoduchá udalosť, kde je potrebné zabezpečiť dobrú hudbu, dobré svetlo, dobré jedlo, dobré pitie a jedinou úlohou svadobčanov, je zabávať sa. Ak je toto všetko splnené, tak svadobná veselica dopadne vždy na výbornú. Veľmi dôležitá je chémia medzi svadobčanmi a DJ. Preto je potrebné si zvoliť vhodný hudobný výber, aby pôsobil prirodzene a nenútene, doplnený o moderovanie celého priebehu svadby. V prestávkach je potrebné aby si ľudia oddýchli a nabrali sily do ďaľších tanečných kôl. Tieto chvíle sú sprevádzané hudbou na počúvanie, poprípade do spevu.Priebeh svadby môže byť doplnený o rôzne hry, tance a program. Nesmieme zabudnúť aj na tradičné zvyky, ako sú odobierka, úvodné sólo, krájanie torty, začepčenie, polnočné sólo...

Pri týchto častiach je potrebné si vopred s mladomanželmi dohodnúť určené skladby. Je možné doplniť večer o rôzne doplnkové služby, ako napríklad nasvietenie sály vo farbe výzdoby, karaoke produkcia, bublinkostroj, dymostroj, profesionálny ohňostroj zabezpečený vyškoleným personálom, poprípade svojím námetom po vzájomnéj dohode.

kameraman na svadbu

O FIRME


Sme firma z okolia Trnavy, zaoberajúca sa hudobnou produkciou. Naše začiatky siahajú až do roku 1998. Za ten čas nám pribudli skúsenosti z rôznych spoločenských akcií typu: svadba, firemné podujatia, životné jubileá, zábavné popoludnia pre deti, plesy, stužkové slávnosti... . Okrem skúseností nám neustále pribúdajú do nášho hudobného archívu nahrávky súčasnej hudby, hudby 70.,80.,90. rokov, evergreeny, ľudovky, repete, cigánske,country, latinsko-americké, či už do tanca, alebo na počúvanie. 

Pri našej produkcii používame výhradne značkovú techniku od renomovaných firiem, ako sú: Pioneer, Shure, RCF, JTS, American DJ. Súčasťou našej hudobnej produkcie je aj práca s mikrofónom resp. moderovanie spoločenskej udalosti, čo všeobecne považujeme za veľmi dôlezitú súčasť udalosti, pretože neustály kontakt s ľudmi vytvára dobrú chémiu na skvelú náladu.


STUŽKOVÉ SLÁVNOSTI


Stužková je udalosť v živote mladých ľudí, kde na prahu dospelosti absolvujú svoju stužkovú slávnosť. Našou snahou je urobiť tento večer jedinečným a nezabudnuteľným zážitkom. Netreba však zabúdať aj na ostatných účastníkov, ako sú učiteľský zbor a rodičia. Takisto aj im patrí tento večer, preto je potrebné prispôsobiť hudobný výber. Samozrejmosťou sú všetky oficiálne súčasti, ako sú Gaudeamus, tance pre rodičov a učiteľov, program študentov, pri ktorých je dôležité dbať na hudobné podklady. Príchodom na stužkovú sa začína detailné nazvučenie miestnosti, vhodné osvetlenie rôznymi efektami a samotnou skúškou programu, tzv. generálkou... A MÔŽE SA ZAČAŤ :)

kameraman na svadbu
kameraman na svadbu

FIREMNÉ VEČIERKY


Firemné večierky sú súčasťou dnešnej modernej firmy, na ktorej sa stretávajú kolegovia a nadriadení v jednom veľkom akoby rodinnom kruhu. Treba dbať na to, aby celý večer prebiehal hladko a v dobrej nálade. Vhodný hudobný výber, je veľmi dôležitý a hudobný archív musí byť veľmi široký, aby vedel naplniť požiadavky všetkých vekových kategórií. Samozrejme aj sprievodné slovo nemôže zostať v pozadí, poprípade uvádzať jednotlivé body programu, uvádzať hostí, príhovor generálneho riaditeľa svojim podriadeným. Ak sú všetky tieto aspekty rovnako vyvážené, tak môže začať tá správna firemná žúrka.