Váš svadobný deň

Je jedinečná udalosť ktorú si radi pripomeniete aj po niekoľkých rokoch. Spomienky na Váš deň s veľkým D sú na nezaplatenie. Aj Vaše deti si určite jedného dňa povedia, žeby chceli vidieť ako si ich mamina a otec povedali ÁNO.


Preto Vám ponúkame videoslužby, ktoré Vás finančne nezruinujú ale dostanete kvalitné dielo, na ktoré sa radi opakovane pozriete aj so svojimi deťmi.


kameraman na svatbu

Služby kameramana


Aby ste vo filme pôsobili čo najprirodzenejšie, Váš svadobný deň spravidla natáčame od príprav. Veľmi rýchlo si zvyknete na prítomnosť kameramana, opadne stres, napätie a Vy si budete užívať Váš deň.

Možete sa rozhodnúť pre kompletné balíky, jednotlivé služby alebo vlastnú kombináciu. Našu ponuku vieme prispôsobiť Vaším požiadavkam.


Výsledný produkt dodávame na DVD / Blue Ray nosičoch s potlačou, alebo na elegantnom USB s gravirovaním.

Full HD, HD rozlíšení.

Dĺžka svadobného filmu je 40-90minút, film je farebne upravený, sú v ňom decentne použité efekty, ktoré nepôsobia rušivo, ale zvýrazňujú svadobnú atmosféru a náladu.

Súčasťou filmu je krátky svadobný klip - zostrih zaujímavých momentov ktoré sa udiali počas svadobného dňa. Dĺžka klipu s hudobným podkladom sú 2-4 minúty, pričom klip máte k dispozícii spravidla do 7-10 dní od Vašej svadby.

Ponúkame aj zhotovenie samostatného videoklipu z fotenia, kde si môžete pripomenúť v akých momentoch vznikali Vaše obľúbené profesionálne svadobné fotografie.

Počas sóla pre ženícha a nevestu v spolupráci s firmou ARPyrotechnika vieme pripravit interierové prekvapenie pre hostí, či už odpálením konfiet v tvare srdca, spustením pozemných fontán a pod. Ak máte záujem o niečo väčšie, profesionáli od ARPyrotechnika Vám odpália nádherný svadobný ohňostroj zakončený červenými srdciami rozprestrenými na nočnej oblohe.

Nebránime sa novým nápadom, radi si vypočujeme aj Vaše názory a prispôsobime našu prácu tak, aby sme splnili Vaše predstavy.